Franchising Sistemi

Franchising Sistemi
CLEANNET Bölge Ofislerinin Franchise Sahiplerine verdiği sınırsız destek; CLEANNET Franchising Sistemini geleneksel temizlik şirketlerinden ayırır.İş Sahibi/Operasyoncu kavramının ortaya çıktığı bu durum ülke genelindeki girişimcilere birçok avantaj sağlar.
Bölge Ofisleri: Franchising Sistemi'nin temelini Bölge Ofisleri'nin eğitip desteklediği Franchise Sahipleri oluşturur .Bölge Ofisleri bu girişimcileri yönetim, operasyon, tanıtım ve reklam konularında destekleyerek müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.. Bölge Ofisleri sektördeki gelişmeleri sürekli takip eder. Uluslararası ve yerel fuarlara katılır. Toplantı vb. sosyal aktivitelerle CLEANNET Franchising Sistemi' ni yaymayı hedefler.
İletişim: Bölge Ofisi ve müşterileri arasında çeşitli yollarla bilgi akışı sağlanır. Franchise Sahipleri hizmet verdikleri mekanlarda çeşitli iletişim ve anket formlarını kullanarak müşterilerinin istek ve önerilerini sürekli olarak takip eder. Müşteri Değerlendirme Anketleri, Denetleme Formları ve Aylık Performans Değerlendirme Formlarıyla hizmet kalitesi ölçülüp değerlendirilir.
Personel Politikası: CLEANNET personel politikası; müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için düzenlenmiştir. Bölge Ofisi ve Franchise Sahipleri, hizmet kalitesini artırmak için itinayla seçtikleri personellerine sürekli eğitim verip onları denetlerler. CLEANNET Franchise Sahipleri kendi işinin sahibi olan girişimcilerdir ve hizmet verildiği sırada işlerinin başında olurlar. Geleneksel temizlik firmalarının aksine günlük problemlere anında çözüm bulurlar. Böylece müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine profesyonelce cevap verirler. Bölge Ofisleri; Operasyon, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Muhasebe ve Finans bölümlerinde Franchise Sahiplerine destek olup onları yönlendirerek karşılaştıkları sorunların çözümünde yardımcı olurlar.
Kalite Politikası: Sunduğumuz kaliteli hizmet ve izlediğimiz politika müşterilerimizin kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak performanslarını olumlu yönde etkiler ve daha verimli çalışmalarını sağlar.
Amacımız: Sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli personel eğitimi ile daha verimli çalışarak müşteri memnuniyetini artırmaktır.
İlkelerimiz: Bölge Ofislerimiz Franchise Sahiplerimize işlerinde başarılı olabilmeleri için her konuda destek verir. CLEANNET olarak ilkemiz; müşterilerimize daima en iyi hizmeti verebilmektir. Denetim ve motivasyon ile Franchise Sahiplerimizin iş hayatında profesyonel, girişken ve hevesli olmalarına yardımcı oluruz.
Cleannet Franchise Başvuru Formu,