Sıkça Sorulan Sorular
<*>Franchise olup yatırım yapmak zor olduğu kadar heyecan verici bir karardır. Bu geleceğinize yaptığınız bir yatırımdır bu yüzden düşündüğünüz herbir şirketin hakkında bilgi edinmek için zaman ayırın. Aşağıda geleceğin franchise alanları tarafından sıkça sorulan sorular yer almaktadır:

S: Nasıl CLEANNET Franchisee olabilirim?

C: 0312 468 68 53 numarayı arayıp bizimle irtibat kurarak.Yada bu siteden bize ulaşabilirsiniz.


S:Ticari temizlik sektörü gelecekte nerede görünüyor?

C: İstatistiklere göre ticari temizlik sektörü önümüzdeki on yıl içinde hızla büyüyüp 10 milyar doları aşacak bir sektördür.


S: CLEANNET Franchise'ı olmanın yararları nelerdir?

C: CLEANNET yeni ve hevesli girişimcilere; işlerine, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla başlama şansı vererek normal çalışma zamanlarını kısaltıyor. Herbir Bölge Ofisi CLEANNET müşterilerine hizmet vermek için yeni Franchise Alanına yetki (hak) verir. CLEANNET Unit-Franchiselarına tam veya yarı zamanlı çalışma tercih hakkı verir.Ek olarak; CLEANNET Franchiselarına; müşterinin gözünde gerçek değeri olan bir marka ismi verir.Sonuç olarak, CLEANNET yeni Franchiselarının istedikleri başarıya ulaşmaları için iyi organize edilmiş bir destek sistemi sağlar.


S: CLEANNET'in diğer franchise şirketlerinden farkı nedir?

C: CLEANNET düşük yatırımla başlama imkanıyla sektörde tek.Sabit franchise ücretleriyle ve fahiş başlangıç maliyetleriyle fiyatlandırma yapan geleneksel franchise şirketlerinin aksine CLEANNET yeni Franchiselarına bölge destek ofislerinin teklifleriyle işe başlama fırsatları verir. CLEANNET ayrıca temizlik sektöründe benzeri olmayan iş geliştirme, yönetim ve eğitim desteği sunar.


S: CLEANNET kendi işime başlamamda bana nasıl yardımcı olur?

C: CLEANNET kendi işinizi yönetmeniz için uygun zamanı sağlarken işinizi büyütmenize yardımcı olur. Yerel Bölge Destek Ofislerimiz her yeni Franchise'ıza CLEANNET müşterilerine hizmet verme hakkı sunar. Ayrıca CLEANNET Franchise Alanlarına ticari temizlik sektöründe başarılı olmalarını sağlamak için gerekli operasyon becerilerini geliştirecek çok yönlü bir eğitim sunar. Daha sonra CLEANNET Franchise'larını Bölge Ofisleri yoluyla iş geliştirme ve teknik alanda desteklemeye devam eder. Her bölgenin amacı; yeni CLEANNET Franchiselarına iş sağlamak olan bir pazarlama personeli vardır.


S: CLEANNET franchiselarına ne tip bir eğitim verir?

C: CLEANNET'in yerel Bölge Ofisleri CLEANNET Unit-Franchise'larını ilk önce operasyonel eğitimi vererek eğitmeye başlar. Eğitim programında profesyonel temizlik hizmetleri, yönetim ve sektör özel eğitimiyle ilgili metod ve alıştırmalar yer alır.

Eğitim konferanslar ve tartışmalar, gösteriler, yazılı kılavuzlar, video sunumları, resmi talimatlar ve eğitim sırasında pratikler içerir. Ayrıca Franchiselarımızı sektördeki son teknolojik gelişmeler ve yeni trendlerden haberdar olmalarına yardımcı olmak evde çalışma materyalleri, ek eğitim seminerleri ve yenilenen kurslar verirlir.