HAVAALANI TEMİZLİK HİZMETİ

HAVAALANI TEMİZLİK HİZMETİ
CLEANNET olarak; yurtdışı imajımızda havaalanlarının etkisinin,gelen veya transit geçen yolcuların ülkemiz hakkında olumlu izlenimler edinmesinde temiz ve bakımlı havaalanlarının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Hem iç hem de dış hat yolcularına verilen hizmetin kalitesinin artırılmasında temizlik büyük rol sahibidir. Uzman kadrolarıyla, çözüm ortağı olduğu müşterilerine çok avantajlı havaalanı temizlik hizmetleri sağlamaktadır.
Yolcu sayısına bağlı esnek temizlik personeli sayıları,Tüketim ve kişisel hijyen malzemelerinde verimlilik sağlanması,Körük, gate, kontuar, merdiven, asansör, bagaj bantları,x-ray cihazları, CIP, şut altı, yemekhane ve kafeterya, otopark, ofisler, cam yüzeyler, sert zeminler ve halı zeminler vb. gibi tüm özel alanlar ve elektronik/mekanik sistemlere yönelik özel temizlik prosedürleri ve günlük, aylık ve yıllık temizlik programları, Havaalanına özel housekeeping eğitimi, havaalanı bakım hizmetlerimiz içinde yer almaktadır.
Hava limanı temizlik operasyonları için hazırlanmış; Hava limanı Presedürleri Klavuzu, Havalimanı Temizlik İşletme Klavuzu, Bölümlere bağlı İş Akış Planları, CLEANNET tarafından belirlenmiş teknikler ve temizlik programlarını kullanan personellere göre hazırlanmış Görev Kartları,  fisi denetmleri için hazırlanmış Check List ve Denetim Formları, Güvenilir tedarikciler… Cleannet’in Hava Limanı Temizlik projelerindeki kalite güvencesi ayrıcalığıdır.