PERAKENDE MAĞAZALARI

CLEANNET sadece düşük fiyatları değil güvence ve itimatı da teklif eder. CLEANNET' e perakende temizlik hizmetlerimize güvenebilirsiniz. CLEANNET olarak müşterilerimizin zemin temizliğiyle ilgili beklentilerini karşılıyor ve kapsamlı bir 3.Şahıs Mali Mesuliyet ve İşveren Mesuliyet sigorta poliçesi ile muhtemel risklerin teminatı öneriyoruz .

• Halı temizliği Food court temizliği

• Sert zemin bakımı Reyon Temizlikleri

• Cam temizliği Çevre Temizliği

• İnşaat temizliği Otopark temizliği

• Ofis temizliği

• Tuvalet temizliği

Alışveriş Merkezleri

Müşteriler alışveriş yapmak için temiz ve düzenli mağazaları tercih ederler. CLEANNET' le takım olduğunuzda, müşterilerinizin kirli yerlere değil ürünlerinize bakacağından emin olabilirsiniz . İster birçok mağazadan oluşan alışveriş merkezi olsun ister bağımsız bir mağaza CLEANNET hizmetleri sizi ve müşterilerinizi daima mutlu edecek.

Bankalar

CLEANNET olarak müşterilerimizin arzuladığı tüm zemin gereksinimlerini karşılarız. Bankacılık sektörünün kritik noktalarını biliyoruz ve güvenebileceğiniz bir şirket olarak tecrübelerimizle kendimizi ispat etmekteyiz. Anahtarlarınızı CLEANNET' e güvenle teslim edebilirsiniz.

Süpermarketler

CLEANNET bir süpermarket için "temizlik,kalite ve ucuzluk" temel faktörlerden ilkinin işyerinizin temizliği sorumluluğunu üstlenir. Pırıl pırıl zeminlerden sıhhi tuvaletlere,temiz ve düzenli reyonlara kadar her yerde CLEANNET servis kalitesi gözlemlenir. Süpermarketiniz için CLEANNET' in neler yapabileceğini keşfedin.

Otomobil Galerileri

Yeni müşteriler kapınızdan girdiği andan itibaren bayiliğinizin etkisi altında kalacaklar. Galerinizin temiz olmasını ve imajınızın zedelenmemesini sağlamak için; CLEANNET' i sürücü koltuğuna oturtun ve temizlik hizmetlerimizin başarı ve kalitesini keşfedin.

Büyük Ölçekli/Küçük Ölçekli Mağaza Temizliği

5.000 metrekareden az mağazalardan 50.000 metrekareden büyük mağazalara kadar heryerde CLEANNET' in işini yapması için gerekli ekipman ve tecrübesi vardır. Hem büyük hem de küçük mağazalarda bizim değil sizin beklentilerinizi karşılayacak temizlik çözümlerini teklif ediyoruz.