Hakkımızda
Tesisiniz için bir temizlik ekibi seçmeniz söz konusu olduğunda, CLEANNET aradığınız deneyim, kaynak ve desteği sağlar. Birçok saygın şirket, topluluk ve organizasyona profesyonel temizlik hizmeti veren CLEANNET, müşterilerine; Verimlilik, Kalite Güvencesi, Sürekli Denetim ve Profesyonel Gözetim olanakları sunar.


1982 yılından bu yana temizlik sektöründe edindiğimiz tecrübelerimiz ve pazar olanaklarımızı,ülke genelinde müşteri taleplerine yanıt verebilmek amacıyla 2000 yılından itibaren oluşturduğumuz franchising sistemine aktararak CLEANNET organizasyonunu yarattık. Bölge Ofislerimizde görev alan yetişmiş personelimiz, titizlikle seçtiğimiz Franchise Sahipleri’ni Satış - Pazarlama, Operasyon ve Yönetim konularında yönlendirirmektedir.. Müşteri taleplerine Bölge Ofislerimizce eğitilen ve desteklenen Franchise Sahipleri’mizin kaliteli servisleri ile cevap vermeyi hedeflerken, teknolojinin tüm olanaklarıyla kendimizi yenileyerek değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.


CLEANNET tesislerinizde kaliteli temizlik hizmetleri sunarken programını üç önemli unsur aracılığıyla sağlar.


Vizyonumuz

•Tüm Cleannet Franchise Alanlarımızın kendi işlerinde başarılı olmalarını sağlamak.

•Müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunmak.


Misyonumuz

"Kendi işlerinde başarılı olabilmeleri için tüm CLEANNET alt franchiselarına fırsat vermek."

"Müşterilerimize temizlik sektöründe eşsiz hizmet vermek."

"Tüm bölgelerde başarılı, aktif, heyecan verici ve işbirliğine dayalı bir atmosfer yaratmak."

"Gelişip büyümeleri için insanları yüreklendiren bir ortam oluşturmak."


Amacımız

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ : Kalite, hizmet ve verimlilikte sürekli gelişim ile müşteri beklentilerini aşmak.


Bölge Ofisi Desteği

CLEANNET Franchise sahipleri profesyonel Bölge Ofisi desteği alarak hizmet vermektedir . Bu destek kapsamında bulunan eğitim ,danışmanlık , ve operasyon desteği müşteri memnuniyetini sağlar.


Franchise Alanlar

Kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen, iş sahibi / operasyoncu CLEANNET franchise sahipleri aracılığıyla hizmet veririz. Sizlere ancak bir iş sahibinde bulunabilecek bir özveriyle hakkettiğiniz ilgiyi gösterirler.


İletişim

CLEANNET‘in iletişim programı dahilindeki araçlar ile temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde sağlayabiliriz . Bu araçlar arasında Değerlendirme Raporları , Denetleme Formları , Preformans değerlendirme formları gibi kaliteli hizmet vermek için kullandığımız araçlar bulunmaktadır .