Kalite Kontrol
Size olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz , zira gelecek başarılarımız sizin sürekli memnuniyetinize bağlı .
CLEANNET olarak yaptığımız işin şirketimizi yansıtacağının bilincindeyiz . Tesislerinizin hoş bir görünüme sahip olması için çok çalıştığınızı biliyoruz . Ve bu iyi görünümü korumak için temizlik şirketinize güvendiğinizi biliyoruz. Size olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz zira gelecek başarılarımız sizin sürekli memnuniyetinize bağlı .Bu sonuca ulaşmak için ,Franchise sahipleri ve Bölge Ofisi personelleri iletişim araçlarımızla tesislerinizde yapılan temizlik hizmetlerinin kontrol ederler Bu iletişim araçları kalite kontrol programının temellerini oluşturur .
CLEANNET‘ in amacı temizlik hizmet ihtiyacınızı karşılamaktır . Temizlik ekspertizimiz ve iş yönetimi tekniklerimiz aracılığıyla ihtiyacınız olan temizlik programı hazırlanabilir .İçinde bulunduğumuz pazarda temizlik hizmetlerinizi karşılamak konusunda kalite ve güvenilirliğe dayalı bir izlenimimiz bulunmaktadır .
CLEANNET olarak biz ticari temizlik sektöründe tek yaptığımız işe yoğunlaşarak , en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz .
İletişim Araçları
CLEANNET kalite kontrol programının sürekliliğini sağlamak için kanıtlanmış iletişim araçları kullanır.
Bildirim Defteri
CLEANNET' le aranızda bulunan iletişim kanallarının akışkanlığını sağlamak için ,sizin belirleyeceğiniz bir bölgeye Bildirim Defteri ‘imizi bırakırız . Belirli bir bölgeda daha ayrıntılı temizlik hizmeti verilmesini istiyorsanız, sadece bir not bırakmanız yeterli olacaktır. Binanıza geldiğimizde ilk bakacağımız yer notlarınızı bırakacağınız yer olacaktır . Benzer şekilde biz de su tesisatında bir sızıntı, elektrik tesisatında herhangi bir sorun veya güvenli olmayan kapı kilitleri saptadığımızda Bildirim Defteri aracılığıyla size bildiririz .
Geçmiş Performans Formları
Hizmet verdiğimiz tesislerdeki herkes bizim için önemlidir . Bu sebeple periyodik olarak tesislerinizdeki her masaya bu formu bırakırız . Çalışanlarınızın ,size verdiğimiz hizmeti değerlendirmesini bizim için hayati önem taşımaktadır , zira sizlerin talepleri doğrultusunda binanıza daha iyi hizmet vermenin yollarını bulmamız kolaylaşacaktır . Performans değerlendirme formlarını aldıktan sonra , yapılacak işleri sizlerle birlikte gözden geçiririz . Bu yöntem aracılığıyla çalışanlarınızın temizlik hizmetimizden memnun kalması sağlanır .
Denetleme Raporu
CLEANNET düzenli olarak binanızın size özel hazırlanmış olan temizlik programına uygun olarak temizlenmesini sağlar . Denetleme Raporları dosyalanır ve gerektiğinde bakılır .
Görüşme Değerlendirme Formları
Görüşmemiz için belirleyeceğiniz kişiden her ay bir değerlendirme formu alırız . Bire bir görüşme aşamasında müşteri ve franchise sahibi birbirini daha iyi anlayacak dolayısıyla hizmet kalitesi artacaktır .
Bölge Destek Ofislerinin herhangi bir acil durumda yardımcı olmak üzere 7 gün 24 saat yanıt vermeye operasyon temsilcileri bulunmaktadır. Her Bölge Ofisinin günlük operasyonlardan ve Sürekli Kalite Gelişimi'nden sorumlu Operasyon Müdürleri bulunmaktadır.