GÜVENLİK ve DÜZENLEYİCİ KURALLAR
CLEANNET personeline verdiği güvenlik eğitimi ve etkin kayıt tutma teknikleri ile oluşabilecek sorunları en aza indirecektir . Ürün ve ürünlere yönelik eğitim ,denetleme ve gözetim , sayesinde olabilecek hasar ve kazalar tesisleriniz için aynı zamanda maliyeti düşürecek bir etkendir .
İdari Çözüm 
Güvenli ve temiz bir çevre için sorunlarınız paylaşacak bir iş ortağınızın olmasını ister miydiniz? CLEANNET sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışarak temizlik programınızı düzenleyecektir . CLEANNET ‘i iş ortağınız olarak seçtiğinizde ; 
- Kalite artacaktır . 
- Daha iyi kaynak 
- Teknolojik açıdan gelişmiş ekipman 
- Eğitimini tamamlamış hizmet personeli 
- Motivasyonu tam Bölge Ofisi personeli 
- Güvenlik Prosedürleri 
- İletişim araçları 
CLEANNET Bölge Ofisleri aracılığıyla asla yıkılamaz bir organizasyon yapısına sahiptir . CLEANNET ‘in sloganı: “İnsan , kendi işini daha iyi yapar” dır . Bu nedenle eğitimli personeli aracılığıyla siz müşterilerimiz daha iyi hizmet alırsınız . Son 30 yıldan bu yana , Franchise sahipleri ve Bölge Ofislerinin birlikte yürüttüğü çalışmalar sonucunda CLEANNET ticari temizlik endüstrisinde kaliteli hizmet vermektedir . Takım çalışması kavramı , başlangıçta ve sonrasında süregelen eğitim , sürekli denetlenen personellerimiz , kaliteli ekipman ve kimyasal kullanımı , kalite kontrolü,sigorta CLEANNET ile çalışarak sahip olacağınız kolaylıklardan bazılarıdır .